Artykuły
14-05-2011 16:01
Ogólne zebranie dziennikarzy 31 maja 2011 r.
-----

W czerwcu ubiegłego roku spotkaliśmy się na otwartym ogólnym zebraniu dziennikarzy członków naszego Stowarzyszenia. Między innymi jego rezultatem jestprzygotowana wspólnie z Wydziałem Nauk Politycznych i Dziennikarstwa UAM konferencjant: ,,Wielkopolskie media lokalne w III RP. Stan obecny i perspektywy rozwoju” na którą zapraszamy wszystkich zainteresowanych. W tym roku ponownie chcemy się spotkać, byporozmawiać o codzienności, by zapytać siebie wzajem o problemy, także o pomysły ipropozycje. Oczywiście na miarę naszych skromnych możliwości. Zarząd zaprezentuje dotychczasowy dorobek kadencji. Za rok odbędzie się kampania sprawozdawczo-wyborcza wcałym kraju, która zakończy się Zjazdem SD RP. Mamy nadzieję, że podsumowanie kadencjiw oddziale Wielkopolskim będzie interesujące, choć oczywiście nie wszystko i nie tylerealizujemy, co i ile byśmy chcieli.

Zapraszamy wszystkich naszych członków i nie członków także, na spotkanie w dniu31 maja, na godzinę 18.00 do Osiedlowego Klubu ,,Krąg” przy ulicy Dmowskiego.Gospodarzem, jak zawsze życzliwym będzie członek naszego Zarządu Janusz Heller. Warto więc wybrać się do klubu ,,Krąg” i spędzić popołudnie ostatniego dnia maja wśród kolegów i przyjaciół, których łączy przynależność do Stowarzyszenia Dziennikarzy Rzeczpospolitej Polskiej, i nie tylko. Zapraszamy bardzo serdecznie.


Komentarze (0)
Dodaj swój komentarz

Nick: (max. 40znaków)

Treść komentarza:

Wpisz kod z obrazka: (cyfry i litery a-f)

REGULAMIN:
Publikowane komentarze odzwierciedlają osobiste poglądy ich autorów, którzy ponoszą wyłączną odpowiedzialność za ich treść. Komentarze naruszające polskie prawo, dobra innych osób oraz zawierające słowa powszechnie uznane za wulgarne będą kasowane. Niedopuszczalne jest również zamieszczanie w treści komentarzy linków do innych stron internetowych, reklam oraz danych osobowych i adresowych osób prywatnych i firm.
Newsy
26-07-2017
Smakowicie, wesoło i rodzinnie
Zapowiadany na niedzielę 23. lipca Dziennikarski Piknik mamy już za sobą. Był tak dalece udany, było tak ...
26-07-2017
Cudze chwalicie...
Jak wiemy, przysłowia są mądrością narodów. W tym wypadku chciałbym sięgnąć po tytułowe: ...
20-07-2017
Dziennikarski Piknik
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w niedzielę 23.lipca, spotykamy się na polu biwakowym przy wejściu na ...
Najnowsze artykuły
16-02-2017
"Za dyskretnie uchyloną kurtyną" - Dariusz Bereski - aktor, reżyser i poeta
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
01-12-2016
Magiczna Galeria
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
23-09-2016
Z kobietą w tle - malarka Rozalia Nowak
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
Najnowsze galerie

V Gala
Polskiej Mody


3-09-2015

Rejs "Białą Damą" po Warcie


8-08-2015
Copyright (c) 2008-2015 by LT Media Net