Newsy
26-07-2017 23:18
Smakowicie, wesoło i rodzinnie

Zapowiadany na niedzielę 23. lipca Dziennikarski Piknik mamy już za sobą. Był tak dalece udany, było tak sympatycznie, że aż trochę szkoda, że to już za nami. Ta część uczestników, która znała się od wielu lat, prawie natychmiast zintegrowała się z osobami nowo poznanymi, tak więc bardzo szybko atmosfera stała się nie tylko piknikowa, ale wręcz rodzinna. Tym bardziej, że zgodnie z naszym zaproszeniem, wszyscy uczestnicy stawili się ze swoimi bliskimi, a więc rzeczywiście rodzinnie. Byliśmy na to przygotowani więc konkursy z nagrodami przewidywały również udział dzieci, które wręcz stały się „łowcami nagród".

Wielkim zaangażowaniem wszystkich uczestników cieszył się konkurs gwary poznańskiej, prowadzony przez niżej podpisanego, czy konkurs „jaka to piosenka", który muzycznie poprowadził Marian Wiśniewski, ale chyba najwięcej śmiechu przyniosła brawurowo poprowadzona przez Olę Lewandowską zabawa z przeróżnymi nakryciami głowy, wyciąganymi w trakcie tańca na ślepo z worka. Wyjęte nakrycie głowy trzeba było natychmiast założyć, a ponieważ nie zawsze był to wytworny kapelusz, wesołości trudno się dziwić.

Wprawdzie konkursy i zabawy przygotowane były przez nas - organizatorów, ale red. Zygmunt Tomkowiak jak zwykle sympatycznie nas zaskoczył, gdyż i on przygotował konkurs z wiedzy o Poznaniu, który sam poprowadził i do którego ufundował nagrody.

Było również bardzo smakowicie, bo zarówno fantazyjne formy grillowania, jak i pyszności upieczone przez panie, wstawione do wspólnego stołu, naprawdę trudno było przecenić.

Bardzo dziękujemy Koledze Marianowi Wiśniewskiemu, gdyż dzięki jego oprawie muzycznej i przy pomocy śpiewników, okazało się, że całkiem nieźle potrafimy śpiewać. A skoro już o podziękowaniach mowa, to nie sposób pominąć Koleżankę Olę Lewandowską, gdyż swoim zaangażowaniem w organizację pikniku, pomysłowością i przygotowaniem mnóstwa rekwizytów dzięki którym tak wspaniale się bawiliśmy, przyczyniła się do sukcesu tej imprezy.

Natomiast tych, którzy z jakichkolwiek względów nie mogli skorzystać z naszego zaproszenia i wziąć udziału w pikniku, zapraszam do obejrzenia fotorelacji zamieszczonej poniżej, autorstwa Piotra Kusego.

Ryszard Bączkowski

Newsy
10-10-2017
III Konferencja Przedsiębiorców Katolickich 3 i 4 listopada w Poznaniu
Sukcesem przedsiębiorcy powinno być jednoczesne pomnażanie przynajmniej dwóch rodzajów ...
10-10-2017
Lokalna, potrzebna społeczeństwu
Jubileuszowa Konferencja Dziennikarska z okazji 25-lecia Stowarzyszenia Prasy Lokalnej była 29 września na ...
17-09-2017
Krople słońca pośród jesiennej nocy – Mercure Fashion Night 2017
W deszczowy wtorkowy wieczór 6 września 2017 w poznańskim hotelu Mercure odbyła się wyjątkowa impreza ...
Najnowsze artykuły
16-02-2017
"Za dyskretnie uchyloną kurtyną" - Dariusz Bereski - aktor, reżyser i poeta
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
01-12-2016
Magiczna Galeria
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
23-09-2016
Z kobietą w tle - malarka Rozalia Nowak
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
Najnowsze galerie

V Gala
Polskiej Mody


3-09-2015

Rejs "Białą Damą" po Warcie


8-08-2015
Copyright (c) 2008-2015 by LT Media Net