Newsy
20-07-2017 00:11
Dziennikarski Piknik

Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w niedzielę 23.lipca, spotykamy się na polu biwakowym przy wejściu na Dziewiczą Górę (Czerwonak) na Dziennikarskim Pikniku.

W prawdzie organizatorem imprezy jest Zarząd Wielkopolskiego Oddziału SDRP, ale ma ona charakter otwarty, więc zabierajcie ze sobą członków rodziny i przyjaciół. Jeśli zechcą skorzystać z naszego zaproszenia, będą z nami również koleżanki i koledzy z innych stowarzyszeń i środowisk dziennikarskich, więc może to być również okazja do ciekawych spotkań.

Spożywać będziemy to, co sami przyniesiemy, mając do dyspozycji profesjonalnego grilla a nawet ognisko. Przewidujemy konkursy z nagrodami, będziemy mogli pośpiewać przy akordeonie i gitarze czy nawet potańczyć, więc będzie naprawdę ogniskowo i radośnie, i choć nic nie wskazuje na to aby pogoda miała nas zawieść, to i tak będziemy pod zadaszeniem, więc pogoda niczego nam nie pokrzyżuje.

Piknik rozpocznie się od godziny 13.00 i trwać będzie do godziny 19.00, gdyż na taki czas mamy zarezerwowany obiekt.
Dojazd na miejsce pikniku od ul. Gdyńskiej szosą na Murowaną Goślinę i w Czerwonaku w prawo (jest drogowskaz) na Dziewiczą Górę.
Osoby niezmotoryzowane mogą dojechać autobusem miejskim i zebrać się na stacji benzynowej BP usytuowanej przy skrzyżowaniu ulic Bałtyckiej i Gdyńskiej o godz. 12.45, skąd zostaną zabrane przez osoby posiadające samochody. Również ci z Państwa którzy przyjadą samochodem, ale chcą łatwo trafić na miejsce pikniku, mogą na tę samą godzinę podjechać na stację BP, skąd podjedziemy na miejsce pikniku.
Organizację dojazdu będę koordynował osobiście i w tym celu podaję swój numer telefonu: 504 203 300.

Będę bardzo wdzięczny za zgłaszanie telefoniczne swojego uczestnictwa, gdyż bardzo ułatwi to organizację, ale udziału w pikniku tym nie warunkuję, gdyż zapewne będą osoby, które decyzję podejmą w ostatniej chwili.

W imieniu Zarządu WO SDRP serdecznie zapraszam również Koleżanki i Kolegów z kręgów dziennikarskich, niezrzeszonych w naszym stowarzyszeniu, gdyż jest to kolejna okazja do sympatycznej integracji naszego środowiska. Do zobaczenia na pikniku!

Ryszard Bączkowski
Przewodniczący Zarządu

Newsy
26-07-2017
Smakowicie, wesoło i rodzinnie
Zapowiadany na niedzielę 23. lipca Dziennikarski Piknik mamy już za sobą. Był tak dalece udany, było tak ...
26-07-2017
Cudze chwalicie...
Jak wiemy, przysłowia są mądrością narodów. W tym wypadku chciałbym sięgnąć po tytułowe: ...
20-07-2017
Dziennikarski Piknik
Zgodnie z wcześniejszą zapowiedzią, w niedzielę 23.lipca, spotykamy się na polu biwakowym przy wejściu na ...
Najnowsze artykuły
16-02-2017
"Za dyskretnie uchyloną kurtyną" - Dariusz Bereski - aktor, reżyser i poeta
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
01-12-2016
Magiczna Galeria
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
23-09-2016
Z kobietą w tle - malarka Rozalia Nowak
Ludzie, którzy zostali obdarzeni nieprzeciętnym talentem ...
Najnowsze galerie

V Gala
Polskiej Mody


3-09-2015

Rejs "Białą Damą" po Warcie


8-08-2015
Copyright (c) 2008-2015 by LT Media Net